_7de29f1c-734d-4160-b01b-d789d55872cd
دوران کودکی و شروعی پرفراز و نشیب

داستان زندگی مجتبی نجفی، سرشار از فراز و نشیبهای آموزنده و تجارب ارزشمندی است که از دوران کودکی او آغاز می شود. در سن ۸ سالگی، مجتبی با روحیه تلاشگر و خلاق خود، پا به عرصه کار و تلاش گذاشت و همزمان با تحصیلات خود، در مشاغل مختلفی مشغول به فعالیت شد.

اولین تجربه کاری او در یک کبابی رقم خورد، اما این شروعی برای یک سفر پرفراز و نشیب بود. گاه اختلاف نظر با صاحب کبابی، او را به سمت شغل دیگری سوق میداد و گاه دوباره به کبابی باز میگشت. پس از تجربه کار در کبابی، مجتبی چند ماه در کنار فردی به نام آقا داوود در زمینه چاپ سیلک فعالیت کرد.

بعد از این آشنایی کوتاه، مجتبی دوباره به کبابی بازگشت. یک روز در راه بازگشت از کبابی،به طور اتفاقی از جلوی همان گلفروشی نزدیک پاساژ محل کار آقا داوود عبور کرد و با کمال تعجب متوجه شد که فروشنده آن گل فروشی، همان آقا داوود صاحب چاپ سیلک است.

دیدار مجدد و گفتگو با آقا داوود، سرآغاز فصل جدیدی در زندگی مجتبی بود. از فردای آن روز، او در کنار آقا داوود در گلفروشی مشغول به کار شد. این همکاری سه ماه به طول انجامید تا اینکه با شروع فصل مدرسه ها، مجتبی که در آن زمان دانش آموز سال سوم راهنمایی بود، به صورت نیمه وقت به همکاری با گلفروشی ادامه داد.

اما این داستان نیز پایانی داشت. در همان سال، آقا داوود به دلیل عدم توجیه اقتصادی،تصمیم به جمع کردن مغازه گرفت. شاگرد دیگر مغازه که توانایی پرداخت هزینهیِ مغازه را داشت، آن را خرید و مجتبی بار دیگر با چالش بیکاری روبرو شد.

_7704cf39-b126-4149-bea6-846dd0004d59
دوران کودکی و شکوفایی "گل مریم"

مجتبی با وجود اینکه خانواده ای با سابقهیِ فعالیت در گل فروشی نداشت، از همان دوران کودکی شیفتهیِ زیبایی گل ها و طبیعت بود. این شیفتگی تا جایی عمیق بود که او را به خلق آثاری بدیع و منحصر به فرد با استفاده از گل های خشک و مخمل کشاند. مجتبی با خلاقیت خود، این ترکیبات زیبا را در نزدیکی مغازهیِ یکی از دوستانش به فروش میرساند.

پس از یک سال و نیم تلاش و پشتکار، مجتبی به همراه یکی از دوستانش مغازهیِ کوچکی را راه اندازی کرد و کار خود را به صورت جدی تری دنبال کرد. با وجود این، پس از چند ماه، شرکای مغازه که از مجتبی فنون گل آرایی را آموخته بودند، تصمیم به ادامهیِ کار بدون او گرفتند.

این اتفاق، مجتبی را از مسیر رویاهایش دور نکرد. او با عزم و اراده ای قوی تر، به دست فروشی و تزیین ماشین عروس ادامه داد. عشق و علاقهیِ او به گل ها، او را به تلاش و کوشش بیشتر ترغیب میکرد.

سرانجام، مجتبی به واسطهیِ یکی از دوستان، به صورت شراکتی در یک مغازهیِ گل فروشی مشغول به کار شد. اما این بار نیز، شراکت او با دوستانش دیری نپایید و آنها تصمیم به ادامهیِ کار ندادند.

در سال ۱۳۸۱، نقطه عطفی در زندگی مجتبی رقم خورد. او با عقد قراردادی مبنی بر پرداخت تدریجی سهم شرکای خود، صاحب مغازهیِ گل فروشی به نام "گل مریم" در محله یِ زیباشهرقرچک شد. این اتفاق، مصادف با دوران خدمت سربازی مجتبی بود، اما او با برنامه ریزی و مدیریت صحیح، توانست از این فرصت نیز برای پیشبرد اهداف خود استفاده کند.

مغازهیِ "گل مریم" در دوران مدیریت مجتبی، به پناهگاهی امن برای عاشقان گل و زیبایی تبدیل شد. ذوق و سلیقهیِ او در خلق آثاری بدیع و منحصر به فرد، مشتریان بسیاری را به سوی این مغازه جذب میکرد

BCCF8DB9-7EB8-4A3D-AACD-D466EC003416
طلوع "گل هستی": قصه ی جوانی و شور و اشتیاق

در سال ۱۳۸۶، جرقه ای از خلاقیت و شور و اشتیاق در ذهن جوان مجتبی نجفی زده شد. زمانی که یکی از دوستان او، پیشنهاد شراکت در مغازه ای در خیابان جمهوری را به او داد، دریچهای نو به سوی دنیای گل ها و هنر گل آرایی برای مجتبی گشوده شد.

این نقطه آغازین سفری پرفراز و نشیب اما پربار برای مجتبی بود. او با اتکا به خلاقیت و پشتکار خود، در طول ده سال فعالیت در این مغازه، "گل هستی" را به برندی شناخته شده در میان اهالی هنر و دوستداران گل تبدیل کرد.

"گل هستی" در این سال ها، شاهد شکوفایی ذوق و استعداد مجتبی و خلق آثار بدیع و منحصر به فردی در عرصه گل آرایی بود. تعهد او به ارائهیِ بهترین خدمات و خلق تجاربِ ماندگار برای مشتریان، "گل هستی" را به پناهگاهی امن برای عاشقان لطافت گل و زیبایی طبیعت تبدیل کرد.

_b4369831-1438-4099-aa8f-f85712af0dc4
گسترش شکوفایی

در سال ۱۳۹۶، با پیشنهاد افتتاح شعبه جدید در آوا سنتر، مجتبی تصمیم به تمرکز بر این شعبه و جمع آوری شعبه قبلی در خیابان جمهوری گرفت. پس از ۴ سال فعالیت پربار، در سال ۱۴۰۰، شاهد افتتاح شعبه دیگری در مرکز خرید پالادیوم گل هستی بودیم. این روندِ رو به رشد با افتتاح شعب مهراد مال کرج، مرکز خرید اپال و امرالد در اقدسیه ادامه یافت و مجموعه گل هستی را به برندی شناخته شده در عرصه گل آرایی تبدیل کرد.

_0d6bc9c3-5340-46d3-b0df-f9eec035b4cf
تغییرات سازمانی مجموعه

در سال ۱۴۰۱، مجموعه گل هستی به منظور ارتقای تجارب مشتریان و گسترش دامنه  فعالیت های خود، اقدام به تغییراتی در استراتژی سازمانی خود نمود.

برای شروع، به منظور تمرکز بیشتر بر فعالیتهایِ محوری و ارائهیِ خدماتِ باکیفیتتر به مشتریان، مجموعه گل هستی تصمیم به قطع همکاری با شعب خود در "مهراد مال کرج" و "اپال" گرفت.

و یکی از مهم ترین این تغییرات، جابجایی شعبهیِ اصلی این مجموعه از ساختمان امرالد در خیابان اقدسیه به یک باغ بزرگ در خیابان نوبهار ازگل بود. این جابجایی با هدف ایجاد فضایی الهام بخش و دلنشین برای مشتریان و به نمایش گذاشتن هنر و ظرافت ذاتی در خلق هر اثر گل آرایی در مجموعه گل هستی صورت گرفت.

تغییر دیگر، افتتاح شعبهیِ جدیدی با عنوان "هنر هستی" در ساختمان ایوان چهارراه فرمانیه بود. این شعبهیِ جدید به منظور ارائه خدمات ویژه و چیدمان های خاص هنری به طیف خاصیاز مشتریان و گسترش دامنه فعالیتهای مجموعه  گل هستی راه اندازی شد.

این تغییرات، نشان دهنده تعهد مجموعه گل هستی به رشد، نوآوری و ارائه تجاربِ منحصر به فرد به مشتریان خود میباشد. با اتکا به این تعهد و با تمرکز بر ارزش های محوری خود شاملخلاقیت هنری، خدمات مشتریان استثنایی و فعالیت های پایدار، مجموعه ی گل هستی به طور قطع در آینده نیز به مسیر موفقیت خود ادامه خواهد داد.

4B861770-2B91-436D-B795-CA98CC293DBA
گل هستی، روایتگر عشق و زیبایی

داستان گل هستی، روایتگر عشقی عمیق به گل‌ها و تعهدی راسخ به خلق زیبایی است. این مجموعه با سابقه یِ درخشان خود، به عنوان یکی از پیشگامان صنعت گل آرایی در ایران شناخته می‌شود و همچنان در تلاش است تا با ارائه خدمات نوآورانه و باکیفیت، لبخندی از رضایت را بر لبان مشتریان خود بنشاند